top of page

אז נעים להכיר!

אני לירן (או החמוס, בשבילכם) ואני ממש, אבל ממש שמח שנכנסתם לאתר שלי.

 

אני מעצב גרפי משנת 2017. מיד כשסיימתי את הלימודים, התחלתי כשכיר במשרד הפרסום "דחף", שמילא לי את הלב, עזר לי להכיר אנשים מדהימים בתחום ובכלל, וביסס את הניסיון המקצועי שלי. עיצבתי לרבים וגדולים, בינהם: קוקה-קולה, המכללה למנהל וגלובוס גרופ.

 

כעבור שנתיים הגעתי לשלב שבו אני רוצה להמשיך ללמוד ולהתפתח במקומות נוספים, וכך הגעתי לבית השני שלי - משרד הפרסום WD CREATIVE. שם עיצבתי עבור לקוחות כמו בנק לאומי, מפעל הפיס, קופת חולים מכבי, בנק הפועלים ועוד ועוד ועוד.

 

לצד העבודה המהנה, התבססה בי התחושה שמה שאני באמת רוצה להיות כשאהיה גדול זה להיות מעצב עצמאי עם סטודיו משלו! 

לקח קצת זמן, שכללתי את היכולות עד שהרגשתי מוכן, ולבסוף אזרתי אומץ ויצאתי להגשים חלום, ולפתוח את 'סטודיו החמוס', העסק הפרטי שלי, שבו אני יכול להגשים חלומות גם לעצמי, וגם לכל מי שבוחר בי לעצב ולמתג את העסק שלו.

לירן פנצ׳בסקי

מי אני

אני אשמח שתפנו אלי לא רק בגלל יכולות העיצוב שלי, אלא גם כי אני עושה דברים קצת אחרת, זה מתחיל מהדברים הקטנים כמו בלהכיר את הלקוח, מי הוא? מה הוא מחפש? לעזור לו להבין מה צריך ואיך לעשות את זה.

 

זה ממשיך בשירות, בתפישת עולם שלקוח יכול לקבל חוויה אישית ומהנה יותר וזה ממשיך כמובן בתוצאה.

עד שאני לא שומע ״וואו החמוס, זה מושלם״ אני לא אהיה מרוצה, כי אולי הדרך תהיה ארוכה, אולי יהיו הערות, אולי יהיו רגעים בהם אני ארצה לצרוח לתוך כרית, אבל אני רוצה שהתוצאה תהיה כזאת כשפעם הבאה שתצטרכו עיצוב כזה או אחר הדבר הראשון שיעלה לכם בראש זה ״החמוס״.

 

החמוס נולד מהמחשבה שאפשר לעצב את העולם אחרת, ממקום חולם, תמים, אנושי ויחד עם זאת - שאפתני. אני מאמין שאם כבר לקחת מעצב, עדיף לקחת אחד שמאמין בדברים האלה, לא?

כשבחרתי את השם ״החמוס״ אנשים הסתכלו עלי כאילו איבדתי את זה לגמרי.

״מה קשור החמוס?״ הרי מדובר בחיה שלא הרבה מכירים (וחבל, כי היא מהממת) השם שלה נשמע כמו חומוס, לא סקסי, לא וואו...

 

קשה היה לדמיין גליטר וכוכבים ותכ׳לס אולי הם צודקים, אבל משהו בי הרגיש שאני חייב להיות שונה, כי אם אני רוצה לעזור לאנשים פרטיים ולעסקים לבלוט ולהצליח אני צריך להיות גם כזה, לא?

כמו חמוס אמיתי שזאת חיה יוצאת דופן, סקרנית, אחת שאוהבת לחקור מקומות חדשים ולהפוך אותם לחלק ממנה, חיה קטנה ומוזרה שמסתכלת על העולם ומחכה לטוב שיש לו להציע, הרגשתי שגם אני כזה, שעשיתי את הבחירה הנכונה.

 

אולי לא כולם שמעו על החמוס, אבל ברגע שלומדים להכיר אותו ישר מתאהבים בו. 

x

x

x

x

x

x

החמוס

כמו הרבה מאיתנו, גם החמוס עבר לא מעט גלגולים עם השנים. הוא גדל, השתפר, נוספו פרטים, הוא הפך להיות דמות מלאת חיים, אבל באותה נשימה זה הרגיש שזה נהיה כבר יותר מדי, יותר מדי ציורי, ופחות אייקוני.. והחמוס, כמוביל דעת קהל והדבר הכי אופנתי שקרה מאז קארי בראדשו החליט שהגיע הזמן להתאפס, לחזור טיפה אחורה ולהפוך לאייקון, למשהו פשוט אבל זכיר, דמות עם נוכחות פשוטה אבל אחת כזאת שמעלה חיוך על הפנים.

היסטוריה פרסומית

2017

כעבור חודש

2019

2022

מאז ועד היום

x

x

x

פה תוכלו לראות עבודות נבחרות, כי חשוב לי שתראו את הטוב שהחמוס יכול להציע. 

אז יאללה, תכינו כוס קפה ותראו את תיק העבודות שלי.

תיק עבודות

אז מה אומרים?

אהבתם? בא לכם להתקשר אלי ו / או למלא פרטים ושאני אחזור אליכם בנונשלנטיות כאילו לא חיכיתי רק לכם?

יצירת קשר
bottom of page